Bahçe Kapıları

 

FERFORJE BAHÇE KAPILARI

 

Demir tarihi olan yapısal anlamda değerli bir hammadde olarak karşımıza çıkar. Yüz yıllardır sağlamlığından dolayı kullanılmıştır. Ferfoje bahçe kapılarımız hem modern hemde kullanışlı biçimlerde üretilebilir.

Villa ve bahçe girişi alanlarında çeşitli fonksiyonları ile kullanılırlar. Bu çeşitlilikleri ise kapı üzerine otomatik motor eklemelerinin ve benzeri işlevlerin gerçekleştirilmesinden geçmektedir. Sizler de böylesi eklemeler düşünüyorsanız bunu üretim aşamasından önce belirtebilirsiniz.

 

 

 

 

 

RAYLI FERFORJE BAHÇE KAPILARI

Ferforje bahçe kapılarında raylı sistemlerde kullanılabilir. Sistemde uyum sağlayacak düzenekler sizin seçtiğiniz modeller eşliğinde kombin edilir. Uyumun en doğru şekilde düzenek olarak gerçekleşmesi için ferforje motifleri ve yüksekliğine kadar ölçülere bir nizam içerisinde üretilir.

Sisteme ayak uyduran modeller raylı ferforje bahçe kapıları nda başarılı bir şekilde uygulanır. Kullananların da beğenisini kazanan raylı ferforje bahçe kapılarımız son derece kullanışlıdır.

 

 

 

 

 

KUMANDALI FERFORJE BAHÇE KAPILARI

Diğer bir çeşidi ise sürgülü sistem olarak adlandırılan kumandalı ferforje bahçe kapıları  tamamen otomatik olarak kumanda ile yönetilebilir veya itme yöntemi ile açılışı gerçekleşebilmektedir. Önerilen ise kumanda sisteminin demir kapı imalatı sırasında eklenmesidir.

Böylesi detaylar ekstra özellik ve yapısallık kazandıracağı için ürünü değerli kılar ve gündelik hayat için gerekli olan maksimum kullanılırlığı da arttırır.

 

 

 

AHŞAP FERFORJE BAHÇE KAPILARI

Özellikle demir kapıları başka maddeler eşliğinde görmek mümkündür. Örneğin bir dağ evine ahşap ferforje bahçe kapıları çok yakışacaktır. Ahşap ferforje bahçe kapısının kurulumu ve kullanışı da son derece rahattır.

Son zamanların aktif olarak en çok seçilen bahçe kapısı ürünlerini sitemizde topladık. Sizler de ürünleri buradan detaylıca inceleyerek değerlendirebilirsiniz. Hemen hemen her detayda kendinize hitap eden bir şekil ve motif elde edebilirsiniz.

Ferforje bahçe kapılarının bakımı konusunda da asla zorlanmazsınız. Talep ettiğiniz zaman bakım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Bahçe kapısı modelleri için diğer çeşitlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

0,