DEMİR MERDİVEN KORKULUK MODELLERİ

Merdiven korkulukları uzantı olan ev içerisinde yer aldığında daha çok tırmanım kolaylığı ve yukarıya ulaşımı sağlama sürecinde destek amacı taşıyan düşme ve yaralanma önleyici basamak tutmaçları olarak adlandırılırlar. Evet gündelik yaşamda çok katlı ev içi mimari de mutlaka kullanmamız gerekir. Aksi takdir de bina içerisinde ufak tefek kazaların yaşanması olası bir durumdur.

Ferforje merdiven korkulukları için söylenenler bunlarla bitmiyor. Peki dış alanda ne işe yarar. Yine eve ulaşmak adına kapı ile eş değer yol üzerin de basamaklar engelli arkadaşlarımız için tutacak veya sizler için destek oluşturmaya yarayacaktır. Bahçe alanında yüksek bir kısımdan aşağı ve yukarı inimler esnasında baş dönmesi gibi olası durumlarda destekleme yardımına erişmenizi sağlayacak modelleri oluşturur.

Korkuluk yaptırmaya karar verdiniz peki bunun çeşidi ne olacak bu da en önemli soruların başında gelir. Elbetteki ferforje, alüminyum ve paslanmaz gibi örnekleri bulunan korkuluğu en kaliteli olanı ile yaptırmakta fayda bulunuyor. Sebebi ise ferforje dışarıda olsa dahi ürününüz için yıpranmama garantisi verir. Daha dekoratif ve fabrikasyon olmayışıda kullanım zevkini artırır. Geç olmadan ürünleri seçerek üretime başlanması üzerine telimat verebilirsiniz. Hem kullanışlı hem de yıpranmaz bu modeller hayatınızda yer etmeye hazır beklemektedir.

 

KULLANIŞLI FERFORJE MERDİVEN KORKULUK MODELLERİ

Ferforje merdiven korkulukları modelleri kullanışlı hatta en iyi korkuluk çeşididir. Bu sebeple çok sevilir ve tercih edilir. Sonuç olarak yapımı zor ancak bittiği zaman en iyi sonucu alacağınız örnekleri motiflerin belirginliğini ortaya çıkarıyor oluşu farkındalık yaratır. Ferforje modelleri dilediğiniz gibi seçerek kullanımlarını test edebilirsiniz. Kullanışlı olmasaydı yapılan istatistik verilere göre %95 oranında seçiliyor oluşu tesadüf olamaz diyebiliriz. 

Kullanımı esnasında yük kaldırma potansiyeli ve dilediğiniz kadar ağırlığı üstlenebilmesi sayesinde engelli rampası gibi alanların dışında çocuk güvenliğinide en üst seviyeye taşıyacaktır.

 

ferforje merdiven korkulukları fiyatları

FERFORJE MERDİVEN KORKULUK FİYATLARI

 

Ferforje merdiven korkuluğu yaptırmayı planlayanlar öncelikle m2 hesaplama ile öğrenebileceği fiyat bilgisi bulabildiği gibi, ferforjeci olan Köksallar Ferforje yani bizleri de arayarak ürünlerin ücretlendirmeleri için net bilgi elde ederler.